خانه / ترفند / چگونه مو پیچ خود را تمیز نگه داریم؟

چگونه مو پیچ خود را تمیز نگه داریم؟

اگر از فر کننده ی مو زیاد استفاده می کنید ، احتمالا متوجه این موضوع شده اید که این دستگاه تا چه حد می تواند میکروب و کثیفی را به خود جذب کند . گاهی اوقات مو به فر کننده می چسبد  هم چنین ژل و تافت مو بسیار آن را چسبنده خواهد کرد. سعی کنید حداقل یک بار در هفته فر کننده مو خود را با محصولات ساده ای که در اطراف خانه دارید ، تمیز کنید. روش های ساده ای برای تمیز کردن این دستگاه وجود دارد که قصد داریم در این مقاله شما را با آنها آشنا کنیم. برای آموزش این روش های مفید مقاله ی زیر را مطالعه کنید.

مراحل :

تمیز کردن فر کننده

تمیز کردن فر کننده

  1. هفته ای یکبار قسمت فلزی مو پیچ را تمیز کنید. این امر مانع از چسبیدن موهای اضافی به مو پیچ می شود. بعلاوه ، در صورت تمیز نگه داشتن آن تا حد ممکن ، مو پیچ شما بهتر عمل می کند!
نگهداری در کشو

نگهداری در کشو

  1. مو پیچ خود را در کشویی از دراور نگه دارید که زیاد از آن استفاده نمی کنید. به این ترتیب ، لوازم آرایشی دیگر روی مو پیچ فرش شما پاشیده نخواهد شد. آن را در کشو هایی قرار دهید که خمیر دندان, ژل و دیگر محصولات این چنینی را در آن نگه نمی دارید.

هم چنین می توانید مو پیچ را از دسته ی فلزی آن آویزان کنید.

جدا کردن از پریز برق

جدا کردن از پریز برق

  1. هنگامی که از مو پیچ خود استفاده نمی کنید، آن را از برق جدا کنید. فقط فشار دادن کلید خاموش کافی نیست ، ( به خصوص هنگام تمیز کردن آن ) حتما باید آن را از برق جدا کنید.
سرد شدن دستگاه

سرد شدن دستگاه

  1. قبل از جمع کردن مو پیچ اجازه دهید دستگاه کاملاً خنک شود. زمانی که دستگاه هنوز داغ است و شما سیم آن را دور قسمت فلزی میپیچید باعث آب شدن سیم می شود و دستگاه شما آسیب می بیند. هنگامی که می خواهید مو پیچ را جمع کنید دست خود را در نزدیکی قسمت فلزی دستگاه قرار دهید و نگه دارید. بدین ترتیب متوجه می شوید که دستگاه هنوز گرم است یا خیر. بعد از اینکه دستگاه سرد شد می توانید آن را جمع کنید.

  1. اگر پارگی در سیم مو پیچ مشاهده کردید سیم آن را عوض کنید. اگر قسمت های لخت شده ی سیم به هم برخورد داشته باشند جرقه ایجاد می شود و دستگاه خاموش می شود. می توانید سیم برق مناسب را از فروشگاه های الکتریکی خریداری کنید و آن را جایگزین سیم خراب کنید.
آموزش نگهداری از دستگاه فر کننده مو, چگونه مو پیچ خود را تمیز نگه داریم؟, دستگاه فر کننده مو, طریقه ی نگهداری از موپیچ,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه ی تنظیم Bass کامپیوتر از طریق تنظیمات ویندوز

    ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه میزان باس خروجی بلندگو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *