خانه / ترفند / چگونه با سیب زمینی خیلی سریع آفتاب سوختگی پوست خود را بهبود بخشیم؟

چگونه با سیب زمینی خیلی سریع آفتاب سوختگی پوست خود را بهبود بخشیم؟

چگونه با سیب زمینی خیلی سریع آفتاب سوختگی پوست خود را بهبود بخشیم؟ 

آفتاب سوختگی بد می تواند دردناک، تحریک کننده و خلاص شدن از شر آن دشوار باشد. طبق تحقیقات انجام شده بهترین چیزی که می تواند به کاهش قرمزی شدید پوست شما کمک کند بهبود کامل محل سوختگی می باشد. بعد از این می توانید ناراحتی پوست خود را با دارو، حرارت سرد و ماسک های مناسب تسکین دهید. بعد از این سوختگی سعی کنید با استفاده از کرم های ضد آفتاب و لباس محافظ و با آگاهی از پوست خود محافظت کنید. در این مقاله روش های مختلف و کارآمد حفاظت از پوست در برابر نور خورشید را به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

مراحل :

سیب زمینی

  1. روی محل سوختگی پوست برش سیب زمینی قرار دهید. یکی از بهترین بهبود دهنده های سوختگی پوست استفاده از برش های سیب زمینی است که به کاهش درد و التهاب پوست کمک می کند. چند عدد سیب زمینی را با استفاده از چاقو برش های نازک بدهید. سپس، این برش ها را در مناطق سوخته شده ی پوست خود قرار دهید. کمی این برش ها را روی پوست خود حرکت دهید تا اثر بخشی آن را احساس کنید.

شما همچنین می توانید یک سیب زمینی را تکه تکه یا رنده کنید و پوره شده ی آن را روی پوست قرار دهید. می توانید سیب زمینی را درون غذا ساز بریزید ( دقت کنید که آب سیب زمینی نیز حتما روی پوست اعمال شود ) سپس آن را روی پوست خود قرار دهید.

اطمینان حاصل کنید که سیب زمینی را قبل از برش و پوره کردن به خوبی بشویید.

بهبود آفتاب سوختگی پوست با سیب زمینی, ترفند بهبود سریع آفتاب سوختگی پوست سیب زمینی, چگونه با سیب زمینی خیلی سریع آفتاب سوختگی پوست خود را بهبود بخشیم؟, سیب زمینی,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه ی تمیز کردن فر کننده ی مو با مسواک

اگر از فر کننده ی مو زیاد استفاده می کنید ، احتمالا متوجه این موضوع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *