خانه / ترفند / چک کردن تماس های صوتی از طریق اینترنت

چک کردن تماس های صوتی از طریق اینترنت

چک کردن تماس های صوتی از طریق اینترنت

Voicemail سیستمی است که پیام های صوتی دیگران را برای شما ثبت می کند. اکثر مردم حساب های صوتی خود را از طریق تلفن های همراه و یا تلفن های بی سیم منزل دریافت می کنند، اما گوش دادن به این پیام ها هنگامی برای شما سخت می شود که به تلفن دسترسی ندارید یا اخیرا در سیستم های صوتی خود تغییری ایجاد کرده اید. ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه تماس های صوتی خود را چک کنید. با ما همراه باشید.

مراحل :

XFINITY

  1. از XFINITY بازدید کنید. اگر مشتری XFINITY هستید User ID و رمز عبور خود را وارد کنید. زبانه ی ایمیل را انتخاب کنید. روی Voice & Text کلیک کنید سپس روی Voice کلیک کنید. از اینجا می توانید همه ی تماس های صوتی خود را مشاهده کنید.
 صفحه ی Verizon Call Assistant

صفحه ی Verizon Call Assistant

  1. اگر مشتری Verizon هستید به صفحه ی Verizon Call Assistant بروید. نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر Verizon از شما اجازه ی دسترسی به صدا های ضبط شده ی دستگاه را خواست تعجب نکنید. شما می توانید از زبانه ی سمت چپ Calls and Messages را انتخاب کنید سپس روی Voice Mails کلیک کنید و به پیام های خود دسترسی پیدا کنید.

برنامه ی AT&T Voicemail Viewer

  1. اگر یکی از مشتریان AT&T هستید, برنامه ی AT&T Voicemail Viewer را در گوشی هوشمند خود دانلود کنید. با این کار می توانید تماس های صوتی خود را به ایمیل خود بفرستید.

صفحه ی Cox Mobile Phone Tools

  1. اگر یکی از مشتریان Cox Mobile هستید, به صفحه ی Cox Mobile Phone Tools بروید. نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید سپس روی زبانه ی messages ضربه بزنید. اکنون همه ی تماس های صوتی شما نمایش داده می شوند.
Voicemail, آموزش چک کردن Voicemail از طریق اینترنت, چک کردن تماس های صوتی از طریق اینترنت, چگونه پیام های صوتی خود را ازطریق اینترنت چک کنیم, طریقه ی چک کردن تماس های صوتی از طریق اینترنت,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه ی تمیز کردن بند فلزی مچ بند Fitbit

    از آنجایی که مچ بند FitBit معمولا روی مچ دست شماست و قطعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *