خانه / ترفند / نحوه ی ذخیره ی تغییرات در سند از طریق برنامه ی  PDFelement

نحوه ی ذخیره ی تغییرات در سند از طریق برنامه ی  PDFelement

نحوه ی ذخیره ی تغییرات در سند از طریق برنامه ی  PDFelement

فایل های PDF برای حفظ فرمت اصلی یک سند بسیار عالی هستند، اما تلاش برای ویرایش آنها می تواند کمی دشوار باشد. حتی یک اقدام ساده مانند حذف صفحه می تواند برای شما  دشوار باشد، زیرا برنامه Free Reader Adobe هیچ ابزار ویرایشی ندارد. خوشبختانه، بسیاری از راه حل های رایگان وجود دارد که می توانید از آنها برای ویرایش صفحات PDF خود استفاده کنید. شما می توانید به کمک یک برنامه ی قدرتمند به نام PDFelement فایل های PDF خود را ویرایش کنید. شما می توانید این برنامه را از App Store دانلود کنید. شما می توانید در این برنامه وارد حساب را یگان خود شوید و در فایل PDF خود تغییرات ایجاد کنید. در این مقاله قصد داریم یک آموزش گام به گام و جامع را در اختیار شما قرار دهیم تا با مطالعه ی آن انجام این کار برای شما بسیار ساده شود. با ما همراه باشید.

مراحل :

آیکون دیسک

  1. روی آیکون شبیه به دیسک ضربه بزنید. این آیکون در گوشه ی سمت راست صفحه قرار دارد. با این کار تغییرات روی سند شما ذخیره خواهد شد.
آیکون بازگشت

آیکون بازگشت

  1. روی آیکون بازگشت ضربه بزنید. این آیکون در گوشه ی سمت چپ صفحه قرار دارد. با این کار از سند خارج خواهید شد.
ترفند ذخیره تغییرات در سند از طریق برنامه PDFelement, چگونه تغییرات ایجاد شده در سند در PDFelement را ذخیره کنیم, روش ذخیره ی تغییرات در سند از طریق برنامه PDFelement, نحوه ی ذخیره ی تغییرات در سند از طریق برنامه ی  PDFelement,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه استفاده از نمک برای از بین بردن سوختگی درون ماهیتابه

برای کسانی که می خواهند میزان مواد سمی را در زندگی خود از بین ببرند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *