خانه / ترفند / نحوه ی حذف Speedypc Pro 3.0.0

نحوه ی حذف Speedypc Pro 3.0.0

 

نحوه ی حذف Speedypc Pro 3.0.0

 

هنگامی که  SpeedyPC Pro 3.0.0 را با نرم افزار پیش فرض ویندوز حذف می کنید, خود برنامه همراه با اکثر برنامه های مرتبط با آن حذف خواهد شد. قبل از حذف این برنامه بررسی کنید که برنامه ای که قبلا آن را نصب کرده اید با SpeedyPC Pro 3.0.0 مرتبط نباشد. برای حذف برنامه با جزئیات کامل مراحل زیر را مطالعه کنید.

 

 

مراحل :

Windows PC

  1. Windows PC را ببندید.

گزینه Uninstall a program

  1. از Taskbar روی گزینه ی Start کلیک کنید. در Windows 7 و Windows Vista به قسمت “Control Panel” بروید سپس از پایین “Program” روی گزینه ی “Uninstall a program” کلیک کنید.

در نسخه های قدیمی مایکروسافت ویندوز، مانند ویندوز XP SP3 یا ۲۰۰۰ , گزینه ی “Control Panel” و سپس  “Add or Remove Programs” را انتخاب کنید.

گزینه ی Uninstall

  1. SpeedyPC Pro listed را به عنوان admin راه اندازی کنید, گزینه ی “Uninstall” را از پنجره ی SpeedyPC Pro Uninstall انتخاب کنید.
  2. چند ثانیه صبر کنید تا فرایند حذف به طور کامل انجام شود سپس از قسمت SpeedyPC Pro Uninstall روی دکمه ی Close کلیک کنید. پیام “Uninstall was completed successfully.” را مشاهده خواهید کرد.

دکمه Close

  1. کاربران معمولی باید از مرحله ی ۱ تا ۴ لیست بالا را انجام دهند.

حذف فایل SpeedyPC Pro

  1. کاربران حرفه ای از نسخه ی فعلی ویندوز و Registry Editor ابتدا پشتیبان تهیه می کنند سپس فایل های مربوط به SpeedyPC Pro و رجیستری را حذف می کنند.
آموزش حذف برنامه Speedypc Pro 3.0.0 از کامپیوتر, چگونه برنامهSpeedypc Pro 3.0.0را حذف کنیم, طریقه ی پاک کردن Speedypc Pro 3.0.0, نحوه حذف Speedypc Pro 3.0.0,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه ی جدا سازی صفحات فایل PDF از طریق Google Chrome

فایل های PDF برای حفظ فرمت اصلی یک سند بسیار عالی هستند، اما گاهی اوقات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *