خانه / ترفند / نحوه ی تمیز کردن فر کننده ی مو با مسواک

نحوه ی تمیز کردن فر کننده ی مو با مسواک

اگر از فر کننده ی مو زیاد استفاده می کنید ، احتمالا متوجه این موضوع شده اید که این دستگاه تا چه حد می تواند میکروب و کثیفی را به خود جذب کند . گاهی اوقات مو به فر کننده می چسبد  هم چنین ژل و تافت مو بسیار آن را چسبنده خواهد کرد. سعی کنید حداقل یک بار در هفته فر کننده مو خود را با محصولات ساده ای که در اطراف خانه دارید ، تمیز کنید. روش های ساده ای برای تمیز کردن این دستگاه وجود دارد که قصد داریم در این مقاله شما را با آنها آشنا کنیم. برای آموزش این روش های مفید مقاله ی زیر را مطالعه کنید.

مراحل :

تمیز کردن با مسواک

تمیز کردن با مسواک

  1. اگر سطح دستگاه فر کننده ی مو با خمیر جوش شیرین تمیز نشد, می توانید به کمک یک محلول تمیز کننده و مسواک محل را کاملا شست و شو دهید. مسواک اصطحکاک بیشتری ایجاد می کند و به راحت تر از بین رفتن چسبندگی ها کمک خواهد کرد. مسواک را به صورت دورانی روی نقاطی که چسبندگی دارند بچرخانید.

از این مسواک اصلا برای تمیز کردن مکان های دیگر استفاده نکنید.

قبل از اینکه از دستگاه استفاده کنید آن را کاملا با یک حوله ی تمیز خشک کنید. از آنجایی که آب و وسیله ی برقی میانه ی خوبی با هم ندارند نباید دستگاه را زمانی که خیس است به برق بزنید زیرا ممکن است خطرناک باشد.

چگونه دستگاه فر را با مسواک تمیز کنیم, راه کارهای تمیز کردن دستگاه فرکننده مو با اسکاچ, روش تمیز کردن فرکننده ی مو با مسواک, نحوه تمیز کردن فر کننده ی مو با مسواک,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه ی تنظیم Bass کامپیوتر از طریق تنظیمات ویندوز

    ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه میزان باس خروجی بلندگو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *