خانه / ترفند / نحوه ی تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit

نحوه ی تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit

 

 

از آنجایی که مچ بند FitBit معمولا روی مچ دست شماست و قطعا دست شما عرق می کند و ممکن است از انواع کرم های دست استفاده کنید و به هر دلیل دیگری ممکن است بند مچ بند شما آلوده شود, باید نحوه ی تمیز کردن آن را نیز یاد داشته باشید. بسته به جنس بند باید از روش مخصوص به خود آن استفاده کنید. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه هر بندی را تمیز کنید. در این آموزش با ما همراه باشید.

 

 

مراحل :

تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit

تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit

  1. بند را با پارچه میکرو فیبر بشویید. یک پارچه خشک را برداشته و از آن برای پاک کردن سطح بند استفاده کنید. برای چرم های براق ، پارچه را کمی مرطوب کنید. اطمینان حاصل کنید که چرم در برابر آب مقاومت داشته باشد.

تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit

  1. بند را خشک کنید. برای از بین بردن رطوبت اضافی ، یک پارچه میکرو فیبر خشک را روی بند بکشید. هرگونه رطوبت باقی مانده بر روی بند ، باعث آسیب رساندن به چرم می شود.
تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit

تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit

  1. اگر می خواهید بند چرمی در هوای آزاد خشک شود بند را در معرض نور مستقیم خورشید ، گرما یا رطوبت زیاد قرار ندهید ، زیرا هر یک از اینها به بند آسیب می رساند. آن را در محلی خنک و سایه دار بگذارید تا زمانی که مطمئن شوید کاملا بند خشک شده باشد.
تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit

تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit

  1. از نرم کننده چرم استفاده کنید. ابتدا روی یک نقطه کوچک از چرم آن را تست کنید. مقدار کمی از نرم کننده چرم را روی توپ پنبه ای بریزید و آن را روی چرم مالش دهید. چند دقیقه صبر کنید و اگر رنگ چرم از بین نرفت ، از همان روش استفاده کنید و کل بند را تمیز کنید. این کار را دو بار در سال انجام دهید.

 

آموزش تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit, ترفند تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit, تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit, طریقه تمیز کردن بند چرمی مچ بند Fitbit,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

چگونه بفهمیم که ایمیل ما هک شده است یا خیر؟ ( از طریق تنظیمات حساب )

  چگونه بفهمیم که ایمیل ما هک شده است یا خیر؟ ( از طریق تنظیمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *