خانه / ترفند / نحوه ی ایجاد نقشه های فانتزی در Photoshop 10

نحوه ی ایجاد نقشه های فانتزی در Photoshop 10

آیا به دنبال ایجاد کردن نقشه ی مورد نظر خود برای بازی یا برنامه ی دیگری هستید؟ ساخت یک نقشه آن طور که دوست دارید می تواند کار جالب و سرگرم کننده ای باشد. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه در Photoshop 10، نقشه ی مورد علاقه ی خود را ایجاد کنید.

مراحل :

ایجاد فایل

ایجاد فایل

  1. فتوشاپ را باز کنید و یک فایل جدید ایجاد کنید. ابعاد فایل مهم نیست. شما می توانید آن را به ۶۰۰*۶۰۰ تنظیم کنید. اگر محتوای زیادی می خواهید وارد کنید می توانید ابعاد ۱۰۰۰*۱۰۰۰ را انتخاب کنید. اگر نمی خواهید نقشه خود را چاپ کنید رزولوشن آن اهمیتی ندارد.

تب Filters

  1. منوی فیلترها را در فتوشاپ باز کنید. این منو در سمت راست، زیر گزینه های Edit> Full> Effects> Filters قرار دارد. اطمینان حاصل کنید که منوی کشویی را باز کرده و گزینه ی Show All را انتخاب کرده اید.

فیلتر Clouds

  1. فیلتر “Clouds” را در تصویر خالی اعمال کنید. این فیلتر یک الگوریتم تولید عدد تصادفی دارد، به این معنی که شما هر زمان از آن استفاده می کنید، نتایج مختلفی را مشاهده خواهید کرد.

ابزار Elliptical Marquee

  1. از ابزار Elliptical Marquee برای قرار دادن قسمت دایره ای شکل روی تصویر استفاده کنید. نیازی نیست کاملا در صفحه جای بگیرد، اگر می خواهید این دایره کاملا در تصویر قرار بگیرد می توانید روی آن راست کلیک کنید سپس روی گزینه “Transform Selection” کلیک کنید.

گزینه ی Refine Edge

  1. روی بخش انتخاب شده راست کلیک کنید و گزینه ی “Refine Edge” را انتخاب کنید. همه چیز را روی ۲۰ تنظیم کنید. لازم نیست خیلی دقیق باشید. دکمه ی  “OK” را فشار دهید.
گزینه Select Inverse

گزینه Select Inverse

  1. روی انتخاب خود راست کلیک کنید، روی “Select Inverse” کلیک کنید و دکمه Delete را فشار دهید. باید تصویری به شکل زیر مشاهده کنید.

Flatten Image

  1. از زیر عنوان “Layers”, روی لایه ی خود راست کلیک کنید و دکمه ی “Flatten Image” را فشار دهید.

فیلتر ها

  1. در منوی فیلترها، کمی حرکت کنید. فیلتر های “Note Paper” و “Smart Blur” را اعمال کنید.

نقشه

  1. کمی با آن بازی کنید! راه های زیادی برای ویرایش عکس در فتوشاپ وجود دارد. شما می توانید خانه ها, رودخانه, کوه و جنگل و … را به نقشه اضافه کنید.
Photoshop 10, چگونه در Photoshop 10 نقشه های فانتزی ایجاد کنیم, طریقه ایجاد نقشه های فانتزی در Photoshop 10, نحوه ی ایجاد نقشه های فانتزی در Photoshop 10,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

طرز تهیه ی چراغ خواب ابری

بعضی چیز ها مانند ابر, دریا و کوه آرامش بخش و الهام بخش هستند ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *