خانه / ترفند / نحوه ی اضافه کردن صدای اعلان در اندروید

نحوه ی اضافه کردن صدای اعلان در اندروید

 

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه هر صدایی را که دوست دارید به عنوان صدای اعلان ها در اندروید از آن استفاده کنید. با ما همراه باشید.

 

 

مراحل :

 فایل صوتی

فایل صوتی

 1. یک فایل صوتی را در دستگاه Android خود کپی کنید. برای کپی کردن فایل های صوتی از رایانه به Android خود می توانید از Android File Transfer استفاده کنید یا می توانید یک فایل صوتی را از اینترنت دانلود کنید.

File Manager

 1. یک برنامه مدیریت فایل را از Play Store بارگیری کنید. مدیریت فایل به شما این امکان را می دهند تا پوشه ها و فایل های ذخیره شده در دستگاه را مرور و ویرایش کنید. می توانید در دسته ابزارهای Play Store جستجو کنید ، یا بهترین برنامه مدیریت فایل رایگان را به کمک ابزار جستجو پیدا کنید ، برای این کار می توانید از برنامه های File Manager ، File Commander و File Manager Pro استفاده کنید.

  برنامه مدیریت فایل

 1. برنامه مدیریت فایل خود را باز کنید. بعد از دانلود ، برنامه مدیریت فایل را از لیست برنامه های خود پیدا کنید و برای باز کردن آن روی آیکون برنامه ضربه بزنید.
 پوشه Music

پوشه Music

 1. فایل صوتی را که می خواهید به عنوان صدای اعلان اضافه کنید پیدا کنید. در صورت ذخیره بودن فایل در جای دیگر ، از مدیر پرونده خود برای پیدا کردن فایل صوتی در پوشه Music یا هر دایرکتوری دیگری استفاده کنید.

پوشه Notifications

 1. فایل صوتی را به پوشه اعلان های خود کپی یا انتقال دهید. برنامه مدیریت فایل به شما این امکان را می دهد تا این فایل صوتی را به هر قسمتی که می خواهید منتقل یا کپی کنید. پس از کپی کردن این فایل صوتی یا انتقال به پوشه Notifications ، می توانید آن را به عنوان صدای اعلان جدید خود تنظیم کنید.

در اکثر برنامه های مدیریت فایل ، باید روی فایل صوتی ضربه بزنید و نگه دارید ، و سپس روی آیکون سه نقطه از بالای صفحه ضربه بزنید تا گزینه ها را مشاهده کنید.

در بیشتر دستگاه ها ، می توانید پوشه Notifications را در حافظه داخلی خود پیدا کنید.

برنامه تنظیمات

برنامه تنظیمات

 1. برنامه تنظیمات Android خود را باز کنید. آیکون تنظیمات در لیست برنامه های شما قرار دارد.
 Sound & notification

Sound & notification

 1. به پایین صفحه بروید و روی Sound یا Sound & notification ضربه بزنید. این فهرست به شما این امکان را می دهد تا تمام صداهای موجود در دستگاه خود را شخصی سازی کنید.
 صدای Notification

صدای Notification

 1. روی صدای Notification ضربه بزنید. با انتخاب این گزینه لیستی از کلیه فایل های صوتی موجود در فهرست Notifications شما باز می شود.
صدای اعلان

صدای اعلان

 1. صدای اعلان جدید خود را انتخاب کنید. برای یافتن فایل صوتی که می خواهید آن را به عنوان صدای اعلان جدید خود تنظیم کنید ، به پایین صفحه بروید و روی آن ضربه بزنید. پیش نمایش هر صدایی را که در لیست انتخاب می کنید ، خواهید شنید.
گزینه OK

گزینه OK

 1. روی Apply کلیک کنید. این دکمه در پایین صفحه نمایش شما قرار دارد. تنظیمات جدید صدای اعلان شما ذخیره می شود.

در برخی از دستگاه ها ، به جای دکمه Apply ، ممکن است Done یا OK را مشاهده کنید.

آموزش افزودن صدای اعلان در اندروید, افزودن صدای اعلان در اندروید, طریقه اضافه کردن صدای اعلان در اندروید, نحوه ی اضافه کردن صدای اعلان در اندروید,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه ی تنظیم Bass کامپیوتر از طریق تنظیمات ویندوز

    ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه میزان باس خروجی بلندگو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *