خانه / ترفند / نحوه ی استفاده از ابزار Stamp در PDFelement

نحوه ی استفاده از ابزار Stamp در PDFelement

فایل های PDF برای حفظ فرمت اصلی یک سند بسیار عالی هستند، اما تلاش برای ویرایش آنها می تواند کمی دشوار باشد. حتی یک اقدام ساده مانند حذف صفحه می تواند برای شما  دشوار باشد، زیرا برنامه Free Reader Adobe هیچ ابزار ویرایشی ندارد. خوشبختانه، بسیاری از راه حل های رایگان وجود دارد که می توانید از آنها برای ویرایش صفحات PDF خود استفاده کنید. شما می توانید به کمک یک برنامه ی قدرتمند به نام PDFelement فایل های PDF خود را ویرایش کنید. شما می توانید این برنامه را از App Store دانلود کنید. شما می توانید در این برنامه وارد حساب را یگان خود شوید و در فایل PDF خود تغییرات ایجاد کنید. در این مقاله قصد داریم یک آموزش گام به گام و جامع را در اختیار شما قرار دهیم تا با مطالعه ی آن انجام این کار برای شما بسیار ساده شود. با ما همراه باشید.

مراحل :

آیکون Pen

  1. روی آیکون خودکار ضربه بزنید. این اولین دکمه در بالای صفحه می باشد. با این کار ابزار های مختلفی در پایین صفحه نمایش داده می شود.

آیکون stamp

  1. روی آیکون stamp ضربه بزنید. این آیکون به شکل استامپ می باشد. این آیکون در سمت راست ابزار Comment قرار دارد. با این کار لیست مهر هایی که می توانید انتخاب کنید نمایش داده می شود.

انواع مهر

  1. روی یک مهر ضربه بزنید. انواع مهر هایی که می توانید انتخاب کنید در این قسمت نمایش داده شده است. در این مرحله می توانید مهر های “Approved”, “Reviewed”, “Confidential”, “Draft”, “Final”, “Sign Here” و … را مشاهده کنید. با ضربه زدن روی هر کدام از این گزینه ها, مهر در وسط سند نمایش داده می شود.

انتقال مهر

  1. روی مهر ضربه بزنید و آن را بکشید. شما می توانید این مهر را در هر قسمت از صفحه که می خواهید قرار دهید.

تنظیم اندازه مهر

  1. اندازه مهر را تنظیم کنید. برای تنظیم اندازه مهر، روی مرکز مهر ضربه بزنید تا کادر محدوده مهر نمایش داده شود. از گوشه ی سمت راست صفحه روی نقطه ی آبی رنگ ضربه بزنید و آن را برای تنظیم اندازه مهر به اطراف بکشید.
مرکز مهر

مرکز مهر

  1. روی مرکز مهر ضربه بزنید. با این کار دو گزینه برای شما نمایش داده خواهد شد.

Note

  1. روی Note ضربه بزنید. این اولین گزینه ای است که هنگام ضربه زدن روی مهر مشاهده می کنید. فیلد متنی برای شما باز می شود که می توانید برای اضافه کردن یادداشت به مهر از آن استفاده کنید. از صفحه کلید برای تایپ یادداشت برای مهر استفاده کنید. سپس از گوشه سمت راست صفحه روی گزینه ی Done ضربه بزنید.
مرکز مهر

مرکز مهر

  1. مجددا روی مهر ضربه بزنید. چند گزینه برای شما نمایش داده می شود.
Delete

Delete

  1. روی Delete ضربه بزنید. اگر مهر را در جای اشتباهی قرار داده اید اکنون می توانید با انتخاب این گزینه آن را حذف کنید.
ترفند استفاده از ابراز مهر در PDFelement, چگونه از ابزار Stamp در pdfelement استفاده کنیم, طریقه ی استفاده از ابزار مهر در PDFelement, نحوه استفاده از ابزار Stamp در PDFelement,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه ی تمیز کردن بند فلزی مچ بند Fitbit

    از آنجایی که مچ بند FitBit معمولا روی مچ دست شماست و قطعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *