خانه / ترفند / نحوه مطالعه ی یک خبر خاص در Flipboard از طریق Android

نحوه مطالعه ی یک خبر خاص در Flipboard از طریق Android

 

Flipboard یک برنامه خبری محبوب است که اتفاقات را براساس علاقه ی شما جمع آوری می کند و آنها را در یک رابط کاربری زیبا و مجلل ارائه می دهد. شما می توانید دسته هایی را که Flipboard در آنها اتفاقات را جستجو می کند تنظیم و مشخص کنید. این یک راه عالی برای مشاهده ی اتفاقات, اخبار و داستان ها مورد علاقه ی شماست که در بهترین رابط کاربری به شما ارائه می شود. با نصب این برنامه به راحتی و با انجام چند مرحله ی ساده می توانید از جدید ترین اخبار مطلع شوید.

 

 

مراحل :

تب دسته بندی ها

  1. دسته بندی ها را مشاهده کنید. دکمه ی Back را فشار دهید تا به صفحه ی Highlights برگردید. برای دسترسی به منوی Categories صفحه را به سمت راست بکشید. چهار زبانه در این منو قرار دارد. زبانه ی All, People, Topics, و Accounts

در دسته ی All, اخبار مختلف جمع آوری شده در Flipboard را مشاهده خواهید کرد.

اخبار مختلف

اخبار مختلف

دنبال کردن افراد

دنبال کردن افراد

  1. افراد را دنبال کنید. روی زبانه ی People ضربه بزنید. سپس روی گزینه ی “Find People to Follow” ضربه بزنید. هنگامی که افراد مختلف را دنبال می کنید, قادر به مشاهده ی مقاله های آنها خواهید بود.
گزینه follow

گزینه follow

برای آنفالو کردن افراد, روی شخصی که در زبانه ی People قرار دارد ضربه بزنید, سپس روی علامت تیک سمت راست آنها ضربه بزنید تا آنفالو شوند.

گزینه unfollow

گزینه unfollow

 

زبانه ی Topics

زبانه ی Topics

  1. موضوعات جدید را انتخاب کنید. دکمه ی Back را فشار دهید تا به صفحه ی Categories برگردید. روی زبانه ی Topics ضربه بزنید. موضوعاتی که در Flipboard انتخاب کردید را مشاهده خواهید کرد. روی گزینه ی “Find More topics to Follow,” ضربه بزنید. موضوعات دلخواه را انتخاب کنید.

با ضربه زدن روی موضوعاتی که در زبانه ی Topics قرار دارند, موضوعات آنفالو می شوند. روی تیک کنار موضوعات ضربه بزنید.

پیوند دادن حساب های دیگر

  1. حساب های خود را پیوند دهید.

دکمه ی Back را فشار دهید تا به صفحه ی Categories برگردید. روی زبانه ی Accounts ضربه بزنید تا بتوانید حساب های اجتماعی خود را انتخاب کنید.

آموزش مطالعه ی یک خبر خاص در Flipboard, چگونه در Flipboard یک خبر خاص را مطالعه کنیم, طریقه مطالعه ی یک خبر خاص در Flipboard در اندروید, نحوه مطالعه ی یک خبر خاص در Flipboard در Android,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه ی تغییر رنگ دادن متن قابل ویرایش در فتوشاپ

نرم افزار Adobe Photoshop, یک ویرایشگر تصاویر گرافیکی است که برای سیستم عامل های ویندوز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *