خانه / ترفند / نحوه حذف صفحات از یک فایل PDF با استفاده از( smallpdf (Online

نحوه حذف صفحات از یک فایل PDF با استفاده از( smallpdf (Online

نحوه حذف صفحات از یک فایل PDF با استفاده از( smallpdf (Online

فایل های PDF برای حفظ فرمت اصلی یک سند بسیار عالی هستند، اما تلاش برای ویرایش آنها می تواند کمی دشوار باشد. حتی یک اقدام ساده مانند حذف صفحه می تواند برای شما  دشوار باشد، زیرا برنامه Free Reader Adobe هیچ ابزار ویرایشی ندارد. خوشبختانه، بسیاری از راه حل های رایگان وجود دارد که می توانید از آنها برای حذف سریع صفحات از فایل های PDF خود استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم یک آموزش گام به گام و جامع را در اختیار شما قرار دهیم تا با مطالعه ی آن انجام این کار برای شما بسیار ساده شود. با ما همراه باشید.

مراحل حذف صفحات از یک فایل PDF با استفاده از ( smallpdf (Online :

وب سایت SmallPDF

  1. SmallPDF را در مرورگر خود باز کنید.
باز کردن فایل

باز کردن فایل

  1. فایل PDF را که می خواهید صفحات آن را حذف کنید داخل پنجره مرورگر بکشید و رها کنید. شما همچنین می توانید بر روی دکمه “Choose file” نیز کلیک کنید.

انتخاب صفحه

  1. تمام صفحاتی را که می خواهید نگه دارید, انتخاب کنید. شما می توانید Shift را برای انتخاب چندین صفحه در یک زمان نگه دارید. شما همچنین می توانید محدوده صفحات را در فیلد پایین صفحه وارد کنید.

گزینه Split PDF

  1. پس از انتخاب تمام صفحات، روی “Split PDF” کلیک کنید. با این کار یک صفحه جدید باز می شود.
گزینه Download File Now

گزینه Download File Now

  1. روی “Download File Now” کلیک کنید. با این کار فایل PDF جدید در کامپیوتر شما دانلود می شود. همچنین می توانید آن را مستقیما در حساب Dropbox یا Google Drive خود ذخیره کنید.
چگونه چند صفحه از فایل pdf را از طریق ( smallpdf (Online حذف کنیم, حذف صفحات از یک فایل pdf, مراحل حذف صفحات از یک فایل PDF با استفاده از  Adobe Acrobat, نحوه حذف صفحات از یک فایل PDF با استفاده از ( smallpdf (Online,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه ی تمیز کردن مچ بند الاستومر

    از آنجایی که مچ بند FitBit معمولا روی مچ دست شماست و قطعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *