خانه / ترفند / عکاسی حرفه ای از آتش بازی ( انتخاب مکان عکسبرداری)

عکاسی حرفه ای از آتش بازی ( انتخاب مکان عکسبرداری)

آتش بازی ها در عکس ها ، پر از نور و رنگ زیبا به نظر می رسند. گاهی اوقات گرفتن عکس واضح در کادر مناسب و رنگ بندی زیبا دشوار به نظر می رسد. برای اینکه از آتش بازی به خوبی عکس بگیرید ، با انتخاب مکان عکسبرداری مناسب شروع کنید. همچنین می توانید از تنظیمات دوربین استفاده کنید که به شما در رسیدن به یک تصویر با کیفیت بالا کمک می کند. سپس ، دوربین را بر روی سه پایه تنظیم کنید تا ثابت بماند و بتوانید عکس های زیبایی از آتش بازی بگیرید.

 

 

 

مراحل : ( انتخاب مکان عکسبرداری)

انتخاب مکان عکسبرداری

  1. ۱٫ به دنبال یک نقطه بلند در یک منطقه باز باشید. سعی کنید خود را در مکانی مرتفع قرار دهید. بررسی مکانی را پیدا کنید که برای مشاهده صحنه آتش بازی لازم باشد دوربین را با زاویه ۴۵ درجه نسبت به زمین قرار دهید.

انتخاب مکان عکسبرداری

  1. ۲٫ اگر فاصله ی شما تا صحنه آتش بازی کم است ، در جهت حرکت باد قرار نگیرید زیرا هنگام آتش بازی دود روی لنز دوربین شما می نشیند و باعث می شود عکس شما تار و بی کیفیت گرفته شود.

هم چنین می توانید آب و هوا را از قبل بررسی کنید. توجه داشته باشید که آیا امشب بادی خواهد بود یا خیر سپس طبق آن برنامه ریزی کنید.

انتخاب مکان عکسبرداری

  1. ۳٫ مکانی را انتخاب کنید که وجود برخی اشیا در کادر عکس به زیبایی عکس کمک کند. ممکن است بخواهید یک منظره زیبا از شهر یا یک مکان دیدنی تاریخی را در کنار صحنه ی آتش بازی به نمایش بگذارید. دیده شدن قسمتی از ساختمان های بلند یا پل های زیبا که انعکاس نور آتش بازی در آب رودخانه آن دیده می شود جلوه ی خاصی به عکس شما می دهد.
انتخاب مکان عکسبرداری, طریقه انتخاب مکان عکسبرداری از آتش بازی, عکاسی حرفه ای از آتش بازی ( انتخاب مکان عکسبرداری),

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه اضافه کردن URL به Bing

    Bing.com ، موتور جستجوی مایکروسافت ، به صاحبان وب سایت و توسعه دهندگان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *