خانه / ترفند / طرز تهیه ی دسر مارشمالو و بیسکوئیت با حرارت بالایی فر

طرز تهیه ی دسر مارشمالو و بیسکوئیت با حرارت بالایی فر

دسر مارشمالو و بیسکوئیت یکی از دسر هایی است که همه عاشق آن هستند. شما می توانید به راحتی و در عرض چند دقیقه این دسر را در منزل درست کنید و از طعم آن لذت ببرید. شما می توانید این دسر را به سه روش درست کنید. در این مقاله ما قصد داریم هر سه روش تهیه ی این دسر خوشمزه را در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

مواد لازم :

بیسکوئیت

شکلات شیری / کاکائویی

مارشمالو

مراحل :

سینی فر

  1. سینی فر را درون فر قرار دهید و آن را گرم کنید. اطمینان حاصل کنید که سینی در قسمت یک سوم بالایی فر قرار دارد. تفاوت این روش پخت در این است که ابتدا مارشمالو از بالا حرارت می گیرد. با این کار دسر خیلی سریع تر آماده می شود.
بیسکوئیت

بیسکوئیت

  1. بیسکوئیت ها را از وسط به دو قسمت تقسیم کنید تا برش های مربعی بیسکوئیت داشته باشید. این بیسکوئیت ها را با فاصله از هم روی سینی فر بچینید. تعداد این بیسکوئیت ها به تعداد مارشمالو هایی که در اختیار دارید بستگی دارد.

مارشمالو

  1. روی هر تکه از بیسکوئیت ها مارشمالو قرار دهید. مارشمالو ها را ایستاده قرار دهید تا حرکت نکنند و از روی بیسکوئیت ها کنار نروند.
قرار دادن در فر

قرار دادن در فر

  1. مارشمالو ها را به مدت ۴۵ الی ۷۵ ثانیه درون فر قرار دهید تا رنگ طلایی قهوه ای پیدا کنند. مراقب باشید که در این روش مارشمالو ها خیلی سریع طلایی رنگ می شوند.

شکلات

  1. روی هر یک از مارشمالو ها یک تکه شکلات قرار دهید. از شکلات خوش طعمی استفاده کنید تا در نهایت دسر شما مزه ی بهتری داشته باشد. بهتر است هر دو طرف بیسکوئیت را شکلاتی کنید.

بیسکوییت

  1. روی هر دسر یک تکه بیسکوئیت قرار دهید و آن را به آرامی فشار دهید.

مارشمالو و بیسکوئیت

  1. یک دقیقه قبل از سرو دسر صبر کنید تا شکلات ها کمی نرم شوند. با این کار مارشمالو ها کمی سرد خواهند شد و برای سرو آماده می شوند.
چگونه با استفاده ازحرارت بالایی فر دسر مارشمالو و بیسکوئیت درست کنیم, دسر مارشمالو و بیسکوئیت, طرز تهیه ی دسر مارشمالو و بیسکوئیت با حرارت بالایی فر, طریقه درست کردن دسر مارشمالو و بیسکوئیت,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

طرز تهیه سس روسی

  سس روسی انواع مختلفی دارد و به طور کلی طعم آن با همه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *