خانه / ترفند / طرز تهیه ی خانه ی پری چوبی

طرز تهیه ی خانه ی پری چوبی

آیا شما یک معمار خلاق هستید؟ آیا می خواهید راهی برای نشان دادن استعداد های طبیعی خود پیدا کنید؟ درست کردن خانه ی پری یکی از این کار هاست که می توانید خلاقیت خود را با آن نشان دهید ! در این مقاله نحوه ساخت یک خانه کوچک “پری” ، با مواد طبیعی به شما آموزش داده خواهد شد. هر آنچه شما نیاز دارید درست در این مقاله آورده شده است ! با ما همراه باشید.

مراحل :

انتخاب مکان مناسب

انتخاب مکان مناسب

  1. یک محل مناسب و کمی مرطوب پیدا کنید. اگر می خواهید متوجه شوید که میزان رطوبت خاک کافی است, یک تکه چوب را درون خاک فرو ببرید؛ اگر چوب ایستاده ماند رطوبت کافی است. این فضا باید به اندازه ی یک مربع خالی باشد.
تکه چوب

تکه چوب

  1. چند تکه چوب یک شکل و اندازه پیدا کنید. اندازه ی این چوب ها به بزرگی خانه ی پری بستگی دارد. معمولا اگر طول این چوب ها ۳ اینچ ( ۷٫۶ سانتی متر ) باشد, خوب است.
اتصال سه چوب

اتصال سه چوب

  1. سه عدد چوب را به شکل زیر به هم متصل کنید. این سه چوب پایه ی کار شما خواهند شد. اطمینان حاصل کنید که این سه تکه به خوبی به هم گیر کرده باشند.
ساختن دیواره

ساختن دیواره

  1. دیوار های بیرونی را بسازید. چوب های دیگر را بیرون این سه پایه قرار دهید.
ساختن سقف

ساختن سقف

  1. سقف خانه را بسازید. می توانید از برگ یا نوار تزئینی برای این کار استفاده کنید. می توانید از چسب برای چسباندن برگ ها و چیز های تزئینی طوری استفاده کنید که چهار چوب خانه نیز محکم شود.
تزئین خانه

تزئین خانه

  1. این خانه را در محل مورد نظر خود قرار دهید و آن را با برگ تزئین کنید. می توانید این خانه را در باغچه ی کوچک خود قرار دهید و از زیبایی آن لذت ببرید.
آموزش ساخت خانه پری چوبی, چگونه یه خانه چوبی بسازیم, طرز تهیه ی خانه ی پری چوبی, طریقه ی ساخت خانه چوبی پری,

لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه ی تنظیم Bass کامپیوتر از طریق تنظیمات ویندوز

    ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه میزان باس خروجی بلندگو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *